PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 760
ocen
7,3 10 1 228760
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

4/10

ocenił(a) film na 4

gdybym był 10 lat młodszy i nie widział wersji kreskówkowej, pewnie dałbym dużo więcej

MegaSzczota

Gratuluje głupoty :)

Polecam wizytę u dobrego terapeuty jeśli w taki sposób leczysz swoje kompleksy :)


Ta wersja filmu nie jest oparta w 100% na kreskówce bo są tu nawiązania do innych filmów lub wydarzeń które miały miejsce już po wydaniu kreskówki więc nie porównuj tych dwóch rzeczy.

A nie podoba się ? To nie oglądaj, nie oceniaj i nie pisz głupich tekstów tylko po to by zabłysnąć !!

ocenił(a) film na 4
Krzysztof1308

wytykasz mi głupotę tylko dlatego, że nie podoba mi się film, który podoba się tobie? Bezczelny megaloman. Nazwij mnie idiotą i wyślij do psychiatry, bo nie smakuje mi kiełbasa podwawelska a tobie tak. Taki "stary i mądry" a dwóch bardzo prostych prawd nie wyciągnął z podstawówki.

Polecam wizytę u dobrego terapeuty jeśli w taki sposób leczysz swoje kompleksy :)

najbardziej jednak spodobał mi się tekst: "A nie podoba się ? To nie oglądaj, nie oceniaj i nie pisz głupich tekstów tylko po to by zabłysnąć !!"

skąd miałem wiedzieć, że ten film mi się nie spodoba, bez obejrzenia go? A że to forum filmowe, to go oceniłem i "napisałem głupotę". Wyobraź sobie, że to bardzo powszechne zachowanie tutaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Krzysztof1308

każdego tak nie-wyzywasz i nie-obrażasz jak się z kimś nie zgadzasz? ; d

MegaSzczota

MegaSzczoch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones