PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 760
ocen
7,3 10 1 228760
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Film, Bajki i Ja

ocenił(a) film na 8

Na początku dałem 7/10
Ale jednak podwyższyłem 8/10
Wiecie czemu? Pewnie mało Was to interesuje, ale i tak powiem :)
Podwyższyłem, gdyż, po zrobieniu sobie maratonu całej serii filmów rysunkowych i filmó, zdałem sobie sprawę, i doceniłem ten fakt, że TEN FILM jest jednym, wielkim zlepkiem gagów, fragmentów i żartów z tychże animowanych odcinków ;] Doceniłem pracę ludzi, którzy musieli to wszystko w całość zrobić ;)
A i fabuła także oparta na jednym z anim. filmów, rozbudowana, wciąż jedna z najlepszych :)

To były czasy, gdy poznawało się historie Asteriksa i Obeliksa, siedząc w bibliotece w podstawówce, a po szkole wypożyczając wszystko co mają na półkach z tej serii... Nie byłem zafascynowany, ale sam pomysł mnie, że tak się wyrażę, zaspokoił. Bo czego tam nie było? Magia, bitwy, przygody... Często chyba (nie pamiętam zbytnio) zaczynało się od tekstu w stylu "Cała Galia podbita... Cała? Nie! Jedna wioska dzielnych Gallów stawia opór najeźdźcom", a kończyło zawsze na imprezie, uczcie, z Kakafoniksem (czy jakoś tak) na drzewie :p
To było coś. Jedna z serii fikcyjnych, którą zapamiętam aż do śmierci :)

użytkownik usunięty
WiktorGn93

Masz rację, mało nas to interesuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones