PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 724
oceny
7,3 10 1 228724
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Ha ha ha!!!:)))

ocenił(a) film na 9

Szczerze się ubawiłam. Śmiałam się o wiele więcej razy niż planowałam. Pazura jako Numernabis jest po prostu rewelacyjny. Muszę przyznać, że najbardziej podobała mi się ta scena pod koniec, gdy Cezar i Kleopatra rzucają się na siebie jak para dzikich zwierząt.Genialna parodia pewnych współcesnych scen, które z jakiegoś powodu uchodzą za miłosne. Super!!! Brawa, brawa, brawa! Tylko na tym tle troszkę dziwnie wypada cukierkowa uwaga Panoramiksa:" Asteriksie, właśnie zakosztowałeś największej magii świata". Ale jest świetnie, nie wspominając już o Alainie Chabacie jako Cezarze, który jest hm... całkiem, całkiem. :))))


użytkownik usunięty
arwen07

Fakt
Panoramiks ->> to stwierdzenie pod publiczke, niestety aktor takze nie gral zbyt dobrze (moim zdaniem najgorzej)

ocenił(a) film na 9

Coś w tym jest
to znaczy mnie najmniej podobał się głos podłożony "pod Panoramiksa". Pozostałe były tak dobre, że najwyraźniej specjaliści od dubbingu postanowili przy Panoramiksie trochę sobie odpuścić i dobrać głos byle jak.

użytkownik usunięty
arwen07

no tak
Alain Chabat jest mniam, mniam (choc przyznaje, ze widzialam tulko zwiastuny;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones