PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 760
ocen
7,3 10 1 228760
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Widziałem

ocenił(a) film na 10

Widziałem w kinie zwiastun, ale raczej to za mało by oceniać film. Można jednak powiedzieć coś o oczekiwaniach (oczywiście moich).
A są one dość duże .Chętnie człowiek obejrzałby film lepszy niż jego poprzednicy.

severus_snape

czekanie i oczekiwania
A już myślałam, ze oglądałeś filmik...
Ja równiez widziałam zwiastun i muszę przyznać, że moje oczekiwania są naprawdę duże, mam nadzieję, że ten film będzie o niebo lepszy od poprzedniej części. Czytałam wiele dobrych recenzji (szczególnie ta w nowym Filmie) i słyszałam dobre opinie na temat nowego Asterixa, podobno nawet dubbing jest niezły. Czekam wiec do 19 lipca i mam nadzieję, że będę sie dobrze bawić oglądając przygody moich ulubionych komiksowych bohaterów z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 10
gonia

Nie miałbym,
Nie miałbym, aż tak złudnych nadzieji. Na pewno arcydzieło nie zobaczymy (chociaż kto to wie). Pomarzyć każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej...

severus_snape

a czemu...?
a czemu zaraz arcydzieło (chyba, że w swoim gatunku)? ja po prostu chcę zobaczyć dobry film, który dostarczy mi rozrywki i tyle, to nie są jakieś wygórowane wymagania co do filmu...

ocenił(a) film na 10
gonia

Tak
Wiesz, każdy chciałby zobaczyć arcydzieło w kinie i nie ważne w jakim gatunku :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones