PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 724
oceny
7,3 10 1 228724
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Nie mam słów, aby wyrazić jak bałdzo podobał mi sie ten filmik. Niesamowity!!!!!!!!!!!!!!! Śmiałam się, aż mnie brzuch bolała, amoja przyjaciółka powtarzała w kółko "ten film jest zajebisty!!!!". Dialogi są na prawdę rewelacyjne, te wstawki z innych filmów, Idea i oczywiście "pieczone korale"!!!!!! Numoerobis bardzo mi sie podobał i żałuję, że nie widziałam go w Amelii (do nadrobienia), a kreskówkowa wstawka zwaliła mnie z fotela. Pierwszy film od jakiegoś czasu, gdzie wszyscy do końca siedzieli i oglądali, nawet napisay, bo jak nas uprzedzono były tam skecze. Jednym słowem - miodzio!!!!!

użytkownik usunięty
enigma

super!!!!!!!
ja również jestem pod wrazeniem tego filmu szczególnie podobały mi sie nie ktore gagi np . z langusta animacje i oczy wiscie "I feel good" film był zeczywiście swietny i wszyscy siedzieli do konca co się żadko zdarza . A jeżeli chodzi omęską część publiczności to wzdychanie do Kleopatry było słychać np. grupka facetów ktOrzy obok mnie siedzieli p owtarzali w kółko rózne komentarze pod adresem pani Bellucci .super!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones