PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 760
ocen
7,3 10 1 228760
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

wszystko byłoby fajnie gdyby nie wszedobulski cezary pazura w poskim dubbingu, ktory przejadl sie we wszystkim co robi i w kinie i w telewizji. tu jest szczytowo beznadziejny, tfu.

ocenił(a) film na 10
gollum

dubbing na plus
Dawno nie spotkałem w filmach tak dobrego polskiego dubbingu jak tu, a Cezary Pazura przeszedł samego siebie (i zrobił to rewelacyjnie!). Odnosze wrażenie, że masz jakiś uraz do C. Pazury i bez względu na to co robi oceniasz Go zawsze negatywnie.

lucky_2

cezary
dubbing sam w sobie w tym filmie jest rzeczywiscie bardzo dobry - tylko nie cezary (jak dla mnie jego glos nawet nie pasuje do postaci Numerobisa).jak juz psialem jest go na dzien dzisiejszy za duzo wszedzie i moglby sobie (i nam) zrobic wiekszy odpoczynek.cezary jest bardzo dobrym aktorem komdeiowym ale cos ostatnio bierze sie za straszne kichy - szkoda.pozdro

ocenił(a) film na 10
gollum

hmm...
Pazury jest wszedzie pełno, ponieważ w szeregu polskich aktorów komediowych za świecą szukać drugiego, który potrafi tak jak Cezary rozbawić wszystkich widzów. I jak widać rozbawia nie tylko rolami przygłupich policjantów, ale także samym podkładem głosowym. Cenię sobie dubbing C.P. w 'Epoce Lodowcowej' i właśnie w 'Asterixie i Obelixie' za to, że jego komiczne teksty potrafią rozbawić mnie do łez.

Swoją drogą: teraz mamy pełno C.Pazury, wcześniej mieliśmy pełno J.Stuhra. Pokolenie goni pokolenie.

pozdrawiam

Raptorka

odpowiedz
no coz, jak to kiedys wyczytalem "nie to jest piekne, co jest piekne, ale to co sie komu podoba". nie widzialem "epoki lodowcowej" z polskim dubbingingiem, ale po "misji..." wiem ze nie mam ochoty, poniewaz pan C. drazni mnie nie tylko swoja osoba ale rowniez glosem. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
gollum

to już inna kwestia
Są gusta ... Wiadomo, że nie każdy lubi to, co inni (cóż to by była za monotonia). Aczkolwiek wynika z tego, że źle Cię zrozumiałam... Przepraszam i oczywiście teraz wszystko rozumiem... Ja tam np. nie mogę patrzeć na Monicę Bellucci, więc podejrzewam, że sam jej głos też by do mnie nie trafił...

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones