PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 724
oceny
7,3 10 1 228724
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

kontrowersje

ocenił(a) film na 10

Na pewno ten film wzbudza wiele kontrowersji, między innymi ta nieszczęsna Idea, która była wyraźną parodią i wykorzystaniem nazwy sieci telefonów komórkowych, może nie samo imię, ale na pewno tekst "Masz dwie nowe wiadomości" wypowiedziane dość podobnie do "głosu w telefonie" jak mówią niektórzy, oraz przez te zakłócenia, ciekawe np. we Francji ludzie śmieją się z French Telekom, czy jakoś tam i nikt z tego nie robi afery, a w Polsce natychmiast mówi się o podawaniu do sądu, o sugerowaniu kłopotów z zasięgiem Idei. Ludzie (tutaj do abonentów Idei) gdzie wasze poczucie humoru!!? Co to gdyby ktoś o was powiedział, że jesteście maniakami telefonów komórkowych to byście go od razu zrzucili z Giewontu? Chyba wy jesteście niesamowitymi patriotami, tyle że nie cenicie wyżej Polski tylko Ideę, ktora pewnie według was ma takie niskie ceny, rzeczywiście robią one wrażenia, zasięg też niby duży, ale co oprócz tego? Przemyślcie moje słowa. Sądzę, że nie ma co tutaj oburzać się tylko wziąć na luz i potraktować to jak zwykły żart.
Na pewno wiele osób jest tym zbulwersowanych, ale sądzę, że trzeba być tutaj pobłażliwym, jeśli takie będzie nasze podejście do tego to będzie znaczyć, że jesteśmy dużo gorsi od takich Francuzów. Prosiłbym, aby wszyscy wzięli na luz i nie bulwersowali się tym, chociaż jako taki powód na pewno jest, ale cóż, to nie jest tylko próba dołowania, ale też dobra komedia i jako to ostatnie powinniśmy to potraktować.

użytkownik usunięty
severus_snape

kontrowersje
Severus_snape zanim cos napiszesz najpierw sprawdz sytuacje. rzeczywiscie we francuskiej wersji ludzie smieja sie z jednego z operatorow.... tylko ze tego operatora juz nie ma, wiec nie ma firmy ktorej mozna zaszkodzic

użytkownik usunięty

kontrowerjse
Z tym, że ta "krytyka" to przecież w końcu reklama Idei. Mogliby równie dobrze wpleść w tłumaczenie słowo Era, ale jednak było Idea. Zła czy dobra, to zawsze reklama i później ktoś, kto pójdzie na Asterix-a będzie sobie łatwiej kojarzył tę nazwę, bo tego tam używali. To wpływa na dzieci, ale nie tylko, więc Snape ma rację.

ocenił(a) film na 10

nie zgadzam się
Zbadałem tą sytuację i to ty się mylisz ten operator jest i jest jednym z najmocniejszych operatorów we Francji, a tam nikt nie robi z tego afery, z "użyczenia" nazwy tego operatora do filmu.

użytkownik usunięty
severus_snape

Jeszcze jedna ciekawostka
Dlaczego PlusGSM nie ma pretensji? Przecież Super Pakiet Plus, został pokonany przez nieuchwytną panią szpieg. Jeszcze raz mówię, że to jest bardziej reklama niż antyreklama. Poza tym, jestem abonentem idei i nie odebrałem tego źle.

ocenił(a) film na 10

No widzisz
No widzisz no i po co pisałaś, że jestem niepoinformowany?

ocenił(a) film na 10

Jeśli dalej nie wierzysz
Jeśli dalej mi nie wierzysz zajrzyj na stronę www.letour.com i spójrz na prawy dolny róg ekranu tam stoi jak byk France Telekom.

użytkownik usunięty
severus_snape

sama jestem abonamentem Idei
hej tu Gandzia- masz racje z tymi telefonami kom. sama jestem abonamentem Idei i szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko temu co zrobili na filmie (prędzej można powiedzieć, że nieźle się uśmiałam ze znajomymi w tych momentach::)

użytkownik usunięty

no właśnie
No właśnie to był świetny moment. Z takich kawałków powinno się tylko i wyłącznie śmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones