PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 724
oceny
7,3 10 1 228724
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

napiszcie jakie teksty wam najbardziej sie podobały mi przypadł do gustu ten:
"przepraszam że się narzucam ale jakoś nie widzę siebie w roli przekąski"

ocenił(a) film na 9
Nimfadora01

100 razy ten temat byl...

Nimfadora01

A mnie najbardziej podobał się tekst "POCZUJ W SOBIE SIŁĘ LWA"

ocenił(a) film na 10
n_a_t_a_l_i_a

Nie no wszystkie teksty tam były super xD Albo ta scena gdy Obelix mówi "Uwaga,proszę sie odsunąć wychodzimy" A strażnik na to:"Tak a wracając kupcie mi proszę paczkę.." i łup xD Uwielbiam tę scenę!

ocenił(a) film na 8
Miss_Snape

A mnie się podobał tekst "ze względu na brutalność sceny teraz poświęcimy chwilkę na materiał poświęcony languście".
Albo moment, jak żołnierze śpiewają do motywu "Captain Jack"...

ocenił(a) film na 10
Nimfadora01

'rzuci mnie krokodylom, a on nawija o jej nosie'

hehe <lol>

ocenił(a) film na 9
Nimfadora01

jak dla mnie rozmowa Panoramiksa z Otisem:

"- Jak to jest być skrybą, DOBRZE?

- A wie pan, moim zdaniem, to nie ma tak, że DOBRZE albo NIEDOBRZE. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w ŻYCIU najbardziej, powiedziałbym, że LUDZI, eee, ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które, by tak rzec, które pomaga, się nam rozwijać. Ja miałem SZCZĘŚCIE, by tak rzec, ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu, dziękuję mu. ŻYCIE to śpiew. ŻYCIE to taniec. ŻYCIE to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, "ale jak ty to robisz? skąd czerpiesz tę radość?", a ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro, kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej, będę, ot choćby sadzić ... MARCHEW."

cud miód po prostu

ocenił(a) film na 8
Nimfadora01

"Bez kamieni nie ma budulca, a bez budulca nie ma pałacu, a bez pałacu... nie ma pałacu" ;-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones