PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 724
oceny
7,3 10 1 228724
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

to nie jest komedia

ocenił(a) film na 3

tylko parodia. jestem zdziwiony wysoka ocena. ogladalem z dubbingiem i on sprawia ze film jest strasznie sztuczny, bardzo kiepski dubbing z reszta wiekszosc dubbingow nie do filmow animowanych jest kiepskich. sens ma ogladanie filmow tylko z napisami. film parodiuje inne ale robi to slabo i glupio niestety duzo gorszy od asterix i obelix kontra cezar. film tamten mial jakis sens fabule, ciekawie sie go ogladalo a tutaj... bardzo kiepski

ocenił(a) film na 8
kdbw

film fantastyczny, o wiele lepszy od AiO kontra cezar, postac Numernabisa z dubbingiem Pazury jest najmocniejsza strona filmu, teksty o wiele lepsze od poprzedniej czesci. Moze powiedz jaki to sens ma ogladanie filmu z napisami skoro sam film jest po francusku, a napisy na pewno nie sa na tyle profesjonalne co dubbing.

kierat10

Dobrze mówi, polać mu!

kdbw

Czemuś się przyczepił do dubbingu, według mnie jest świetny. Najlepszy był Cezary Pazura użyczający głos Numernabisowi :-) Jak dla mnie najlepsza część z serii EVER!!!!!

ocenił(a) film na 8
kdbw

Polski dubbing jest baaaaardzo dobry! Sztywniak jesteś. Bez obrazy :P

ocenił(a) film na 4
kdbw

Film jest kiepski. Dużo lepsza jest pierwsza część.

ocenił(a) film na 3
Rudolfo

choc ktos sie ze mna zgadza. dzieki:)

kdbw

Aha tylko jedna osoba :)

ocenił(a) film na 8
Rudolfo

duzo lepsza od pierwszej czesci jest wlasnie ta, Numernabis i glos Pazury jest genialny w pierwszej czesci bylo smiesznie ale do piet nie dorasta tej czesci.

ocenił(a) film na 10
kdbw

Nie zgodzę się co do zdania że film jest kiepski, do tego filmu zrobiono jeden z lepszych dubbingów jakie kiedykolwiek oglądałem. Dubbing jest dobrze przygotowany i zabawny, lecz jeśli chodzi o całą serię to wole rysunkową wersje Asterixa i Obelixa.

ocenił(a) film na 7
kdbw

gdzieś ty się uchował, ten film był hitem w czasach gdy wychodził i wciąż mam do niego sentyment.

ocenił(a) film na 9
kdbw

Miej dyktatora na profilowym, daj 3/10 asterixowi...co to za rozstrzał osobowości w ogóle?! :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones