PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32510}

Asterix podbija Amerykę

Asterix in Amerika
7,0 13 581
ocen
7,0 10 1 13581
5,3 3
oceny krytyków
Asterix podbija Amerykę
powrót do forum filmu Asterix podbija Amerykę

moje pierwsze przekleństwo na filmwebie:P

użytkownik usunięty
Paratrooper

Zgadzam sie w 100 %, psuje caly film i zabiera jakakolwiek przyjemnosc z jego ogladania. Choc i tak jest to najbardzie nieudany Asterix, taki bez pomyslu.

ocenił(a) film na 7

Jest też wersja z dubbingiem polskim. Chociaż tak jak słusznie zauważyliście lektora (za wersję lektorowaną) powinni rozstrzelać......

Ten sam kolo czasem podkłada głos do programów w Animal Planet, Planet, Visat History czy też travel. Jedno co wówczas robię to bluzgam i wrzeszczę, ze nie mogę znaleźć pilota.

użytkownik usunięty
kazik_tcz

Jesus, cale szczecie w pzypadku wyzej wymienionych nie musze posilkowac sie tlumaczeniem, lektor powinien miec taki ,,wtapiajacy'' sie glos, a ten to nie tylko sie nie wtapia, ale i irytuje do reszty ;D

ocenił(a) film na 7

Ten cudowny lektor to Henryk Pijanowski
http://www.studio-publishing.com.pl/sp1noflash.html
Jak mówił jako Obelix "Ildefixsie" tak durnie intonując to szlag mnie trafiał

użytkownik usunięty
kazik_tcz

Tak sobie mysle, ze on moze w reklamie jakiejs glos podkladac, ale z czym do filmu?

Paratrooper

Nigdy nie lubiłam nie lubię i nie będę lubić lektorów w bajkach czy filmach animowanych (no może jest parę wyjątków) dla mnie to zawsze jest psucie klimatu szczególnie w Asterixie gdzie dubbing jest na dosyć wysokim poziomie i chce się go oglądać na okrągło ale tutaj Polsat z jakiś dla mnie niewyjaśnionych powodów (pewnie chodzi o mniejsze koszty) ciągle puszcza ten film z tym lektorem chociaż niektórzy piszą że jest wersja z Polskim dubbingiem i chyba robił ją Canal+ więc Polsat byłby taki łaskaw i ją wykupił za kasę którą zarabia z tych paraszajsu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones