PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802400}

Kręcisz mnie

Tout le monde debout
6,6 6 854
oceny
6,6 10 1 6854
Kręcisz mnie
powrót do forum filmu Kręcisz mnie

Polecam

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem, skąd taka niska ocena na filmwebie, naprawdę dobry film.

ocenił(a) film na 8
izaa8901

O Twojej opinii pomyślałam zaraz po filmie. Bo film pozytywnie mnie zaskoczył i moją córkę, która "poświęciła" się idąc z matką na komedię romantyczną - ale jak to później stwierdziła "6,8 dla komedii romantycznej to bardzo dobra ocena"

ocenił(a) film na 8
izaa8901

Film jest rewelacyjny. Można było nakręcić w tym temacie obyczajówkę, ale pewnie nie przebiłaby się z przesłaniem, a delikatna komedia potrafi zmienić optykę. Cudne filmiątko.

ocenił(a) film na 8
Denny_Crane

Swietny film. Dawno sie tak nie usmialam:)

ocenił(a) film na 8
izaa8901

Jest świetny, oglądałem 3x i się nie nudzi, trochę z humorem, ale też z przesłaniem... znam kilka osób "na wózkach" i czasem mam wrażenie że mają w sobie więcej empatii, radości i chęci do życia niż my "w pełni sprawni"

KonradSobieraj

Ja też znam takie osob.I twoje wrażenie jest ciut mylne, "empatia,radość" tylko w niektórych przypadkach jest szczera. W większości przypadków są to ludzie niepogodzeni ze swoim losem, którzy jak tylko mogą to wykorzystują swoje położenie do osiągnięcia swojego celu kosztem innych, zabierając sobie i podpisując to swoim sukcesem, wspominając od czasu do czasu o rodzicach, którzy musieli im pomagać.Film może się podobać sobie,która raczej nie ma bezpośredniego kontaktu z takimi osobami.Samo środowisko wózkowiczów było oburzone, że grali tam zdrowi aktorzy, jak by ktoś tym ludziom bronił robić szkoły aktorskie.Słodko pierdzący obraz,który raczej w prawdziwym życiu się niezdarza. Jakby mieli pokazać prawdziwa stronę ludzi na wózkach to byłby szok i oburzenie , że to są ludzie tacy jak my a nawet bardziej chamscy xd

ocenił(a) film na 7
izaa8901

Też się nie zgadzam z ocena tu na FW.Może film jak na komedie nie jest zbytnio śmieszny,ale za to bardzo sympatyczny,i miło się ogląda do samego końca.A ten maraton na końcu,i podwózka na wózku do mety,rewelacja :D

ocenił(a) film na 8
izaa8901

no bo nie bylo karolaka a przesłanie tego filmu jest zbyt skomplikowane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones