Edouard Baer

7,7
1 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edouard Baer

jak w temacie ludzie odpowiedzialni za film popełniki kolosalny bąd!!! tłumaczę dlaczego
główny aktor grający asterixsa w nowym filmie jak ktoś zauważył grał w misji kleopatra postac o imieniu Otis wiec to już śmierdzi kiczem, niedopilnowali tego i wyjdzie kupa a nie film

loko48

O, wielki znawco Asterixa i Obelixa, a zauważyłeś, że w "Asterix na Olimpiadzie" już nie było Claviera (gwoli ścisłości, grał on Asterixa w dwóch pierwszych filmach z tej serii)? I co, nie przeszkadzało ci? Teraz dopiero czepiasz się do Baera, choć nawet nie widziałeś filmu. Dlaczego uważasz to za błąd?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gosiulda

Zwłaszcza że zjawisko grania tych samych postaci przez różnych aktorów jest w każdym filmie Asterixa, np. Panoramix, Cezar, Kakofonix.

rasta_man

Który aktor niby wcielił się w inna postać bo jakoś nie zauważyłam tego. To że zawsze był inny aktor grający Cezara to wiadomo. To, że był inny Panoramix równiez. Ale który z tych aktorów wcielił się w inna rolę w kolejnym filmie o Asterixie i Obelixie?

choco

o.O

loko48

Mnie też to troszkę zniesmaczyło. Ale nie mam pojęcia dlaczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones