PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 659
ocen
7,3 10 1 228659
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Dzięki niemu w filmie śmieszy niemal każda wypowiedziana kwestia (najlepsze są pozmieniane imiona rzymskich legionistów, np. Antywirus).

Moim zdaniem jest to najlepsza część Asterixa, jeśli wziąć pod uwagę wszystkie, nawet te animowane. Prześmieszna, świetnie napisana (te nawiązania do kultury masowej) i nakręcona. Oglądana nawet przez kilkanaście razy, za każdym bawi tak samo.

Theano

Super dubbing oraz dialogi

ocenił(a) film na 10
robert2207

3 ulubione teksty

A bez pałacu.... nie ma pałacu.

Galowie - jak zwykle na dopingu, dwóch ich było więc mieli zdecydowaną przewagę.

Zdrastwujcie, którędy do wioski Galów?

robert2207

Polemizowałbym z tym, że dubbing jest taki rewelacyjny. Owszem - te wypowiedzi, które udało mi się usłyszeć, są całkiem zabawne i umiejętnie przeniesione na polski grunt. Niestety, jest też mnóstwo linii dialogowych, których po prostu nie zrozumiałem. Aktorzy mówią za szybko, często mamroczą i paplają od niechcenia, przez co miałem problemy z wyłowieniem niektórych słów. Słychać, że niektórzy przyłożyli się bardziej i mówią z przepony, a inni mruczą pod nosem. W scenie, kiedy Obelix "przesłuchuje" przekupionego dostawcę kamienia, by zmusić go do terminowego dostarczania budulca, kompletnie nie słychać, co mówią pozostali bohaterowie, gdyż zagłuszają ich odgłosy wspomnianych panów. Dlatego ogólnie rzecz biorąc fajnie się to ogląda, ale słucha się ciut gorzej.

ocenił(a) film na 9
robert2207

Jeden ze STRASZNIE NIEWIELU filmów, który wręcz trzeba obejrzeć z dubbingiem zamiast napisów. Mogę go oglądać jak Kevina, nie nudzi mnie. Ciągłe przekręcanie ich "imion" niekiedy zwalało mnie z nóg.
No i Numernabis po prostu rola życia. W połączeniu z genialnym głosem Pazury... Jeden grał głupka a drugi z doświadczeniem grania głupka użyczał mu głosu. Lepiej nie można było :D

ocenił(a) film na 7
robert2207

Asterix na Olimpiadzie też jest dobry a Brutus jest najlepszy .

robert2207

Filmów i gier nie chcę nawet za darmo! To jest rozrywka dla plebsu!

ocenił(a) film na 7
robert2207

Trzeba przyznać, ze w całej serii polski dubbing jest rewelacyjny, a to sprzyja wielokrotnemu oglądaniu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones