PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32671}

Bóg jest wielki, a ja malutka

Dieu est grand, je suis toute petite
5,6 3 252
oceny
5,6 10 1 3252
Bóg jest wielki, a ja malutka
powrót do forum filmu Bóg jest wielki, a ja malutka

21-latka z umysłem 16-latki z 32-latkiem o umyśle 20latka. Są ze sobą bo łączy ich namiętność i nic więcej. On jest Piotrusiem Panem, zafascynowanym jej ciałem i urodą, jest z nią, bo to dziewczyna, która nie ma wymagań, a on na kobietę z wymaganiami nie ma jaj. Ona ma pustogłowie, które próbuje zapełnić religiami, jest w stanie zmienić wyznanie dla swej "miłości". Usunęła dziecko, czym później w ogóle nie zaprząta sobie głowy, gzi się z kim popadnie jak pierwsza lepsza. No nie jestem w stanie polubić głównej postaci. Jaka tam urocza, zwykła szlaufa. Chyba ją w kokonie trzymali i nie zdążyła dojrzeć. O czym tak naprawdę jest ten film? O głupich ludziach szukających mądrości w religiach, bo w ich własnej głowie przeciąg?

LinaInverse

Całego filmu nie byłem stanie zobaczyć do końca, bo scenariusz do kitu. Ale dobry popis aktorstwa w roli głównej bohaterki, idiotka zagrana wzorcowo i ta parodia modelki, gdy chodzi bez wdzięku kołysząc się z nogi na nogę wzbudza moją autentyczną radość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones